ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח זול לרכב

איזה ביטוח צריך?
קניתם כלי רכב חדש? מזל טוב! עכשיו אתם צריכים ביטוח. כאשר אתם עושים ביטוח רכב אתם מחפשים את הביטוח שייתן לכם את ההגנה הטובה ביותר אך לצד זאת אתם גם רוצים שיהיה זול, ביטוח רכב זול אולי ירגיש נוח בכיס עכשיו אך ברגע האמת, כשיהיה צורך בהפעלתו, הדבר עשוי לעלות לכם ביוקר. אין מה לעשות, ביטוח, ככל שיכסה אתכם טוב יותר, כך עלותו תהיה גבוה יותר ולכן חשוב לדעת אילו מרכיבים חיוניים ביותר אשר בשעת הצורך יגרמו לכם להקלה

ממה מורכב הביטוח?.
הביטוח מורכב משלושה ביטוחים שונים. הראשון הינו ביטוח חובה וכבר משמו ניתן להבין כי כל רכב מחויב בביטוח זה. התעריפים לביטוח זה נקבעים על פי פרמטרים שונים כמו: גיל, דגם הרכב, העבר התחבורתי של הרכב (אם היה מעורב בתאונה) והעבר שלכם על הכביש, מטרת ביטוח זה היא לכסות כול אדם אשר נפגע מתאונה, בין אם הנהג ובין אם הנוסע. כך המדינה שומרת על זכויות רפואיות לכל אזרחיה. בעבר, מחירו של ביטוח זה היה אחיד, אך כיום יש הבדלים בין החברות הביטוח השונות. במידה ואף חברת ביטוח לא תסכים לבטח אתכם בשל עבר בעייתי ניתן לפנות ל"פול", גוף אשר הוקם על ידי איגוד חברות אלו ומחייב לבטח כל אדם אשר יפנה אליהם אך היו בטוחים כי מחירו יקר משל האחרים.

איזו בחירה יש לנו?
שני הביטוחים הבאים הם בגדר בחירה: ביטוח מקיף וביטוח צד ג´ .ביטח מקיף נועד להגן עליכם מפני תאונה, פריצה, גניבה, חבלה, נזקי טבע ועוד ובנוסף יכול גם להגן בפני השחתה וגניבה של ציוד. כאשר עושים ביטוח זה, מומלץ לבצע השוואה ובדיקה של הסעיפים השונים וכמו כן את מחיר ההשתתפות העצמית במידה ויבוא הצורך. ביטוח צד ג´ מכסה נזקים שנגרמו לצד שלישי על ידי הרכב שלכם ומשלם את חלק או את כל המחיר אותו תבעו מכם כתוצאה מנזק לאדם או רכוש. גם כאן חשוב לבחון מבין הסעיפים מה עונה על צורכיכם יותר ומה פחות. על די בחינה מעמיקה תמצאו כי אכן ניתן לעשות ביטוח זול לרכב וגם לכסות את עצמכם מכל הכיוונים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר