ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח מקיף – רכב שני

מי שמחזיק בבית שני רכבים, ובמקרה אחד מהם הוא גם רכב עבודה, כנראה שהרווחתם, לפחות מבחינת מחיר הביטוח לרכב! חברות ביטוח רכב שמחות לצרף לחיקן מבוטחים נוספים, ואיך מצרפים רכבים נוספים לביטוח באופן יעיל, אם לא בהזמנת מי שיש לו רכב שני בבית ממילא וכבר מבוטח בחברת הביטוח? הנהנים מהמבצעים הללו הם אותם רכבים פרטיים אשר בעליהם מחזיקים בנוסף לכך רכב צמוד מטעם העבודה. מדובר כאן על ביטוח מקיף לרכב שני , כלומר ביטוח שיתאים בעיקר לצורך החזרי כספים על נזקים שנעשו לרכב עצמו.

מה התנאים לביטוח מהסוג הזה?
ביטוח מסוג זה יתאים לרכבים הפרטיים שנמצאים בשימוש לצורך מטרות פרטיות. ישנו תנאי לערכו המינימאלי או המקסימאלי לרכב. חשוב שהמבוטח יענה גם על תנאים נוספים – כמו למשל שלא הגיש במשך שלוש שנים תביעות ביטוח או שלא היו לו שלילות רישיון, שאינם נהגים צעירים או שהרכב העיקרי לצורכי המשפחה הוא רכב העבודה.

מה קורה אם מחזירים את הרכב מטעם מקום העבודה?
יש לדווח מול חברת הביטוח על כל שינוי שנעשה ושיכול להשפיע על מחיר הפוליסה. אצל כל חברת ביטוח ישנם תנאי חוזה שונים – לעתים מותירים את הביטוח כפי שהוא עד לחידוש הפוליסה (על מנת שהנהג יהנה מהפוליסה ולא יורעו לו התנאים – ובלבד שיישאר בחברת הביטוח. 

איפה עושים ביטוח רכב שני?
ניתן לומר שבכל חברת ביטוח ישנו ביטוח רכב שני, כלומר ישנה תבנית מסוימת שמציעה לתפוס "שתי ציפורים במכה אחת", כלומר שני רכבים של אותם הבעלים או בני זוג במשפחה. כדי לממש את הביטוח, רצוי לעשות השוואת ביטוחי רכב בין כל החברות, ולברר מה הערך המוסף שיתנו לכם ושיתעדף בפניכם את חברת הביטוח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר