ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב האותיות הקטנות

פוליסת ביטוח חובה- על מנת לעלות רכב לכבישי מדינת ישראל כל בעל רכב חייב לרכוש פוליסת רכב חובה. הרבה מבעלי הרכבים בוחרים להוסיף ביטוח צד שלישי וביטוח מקיף לרכבם. את פוליסות הביטוח ניתן לרכוש בטלפון, דרך נציגי חברות הביטוח ודרך האינטרנט. חשוב מאוד להתסכל ולקרוא היטב את הפוליסות ולהבין מה הן מכסות.

ביטוח חובה ומקיף
ביטוח חובה לרכב מכסה עבור כל פגיעה בגוף שנגרמה ליושבי הרכב למעורבים אקראיים ולבעל הרכב. הביטוח מכסה מפני פינוי, ניתוחים שונים, אשפוז, רופאים מומחים, תרופות ועוד. הביטוח הוא חובה ולא ניתן לעלות על הכביש בלעדיו. הביטוחים המשלימים כוללים כיסוי עלויות הנגרמות כתוצאה מפגיעה ברכוש ישנם שני סוגי ביטוח משלים, ביטוח מקיף לרכב וצד שלישי. המקיף מכסה כל נזק הנגרם לרכב מעורב, רכוש ולרכב המבוטח בעוד הביטוח צד ג´ מכסה נזק אך ורק עבור רכוש ורכב מעורב ולא עבור בעל הביטוח.

למה לשים לב ברכישת ביטוח ?
לפני רכישת הביטוח יש לקרוא היטב ובעיון את כל סעיפי הביטוח על מנת שבבוא העת תקבלו את הכיסוי המגיע לכם. הקריאה יכולה לקחת זמן מה אך היא יכולה לחסוך כסף רב בעתיד.יש לקרוא האם הביטוח המקיף כולל גם הסדרת רכב חלופי במקרה של תאונה או גניבה. ישנם מקרים יחודים עבורם הביטוח לא מכסה הוצאות, כגון נהיגה בשכרות וכו´, יש לבדוק היטב האם חברות הביטוח לא הכניסו עוד סייגים כאלו לפרמיה.הגורם האחרון שחשוב לשים אליו לב הוא גובה ההשתתפות העצמית הנדרשת במקרה של תאונה.

היכן לעשות ביטוח לרכב ?
ביטוח הרכב מהווה הוצאה נכבדת על משק הבית ולכן חשוב מאוד לעשות השוואת מחירי ביטוח לפני רכישת הביטוח. כיום ניתן לרכוש ביטוח טלפונית, באינטרנט ודרך סוכני ביטוח. יש להקפיד על בדיקת המחיר, בדיקת טיב השרות ועיון רציני בכל פוליסה. ברכישת פוליסה לעיתים המחיר הוא לא הפרמטר העיקרי אליו יש להתייחס ולכן כדאי לחתום עם יועץ או חברה מומלצת על מנת שבבוא העת תקבלו את השרות הטוב ביותר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר