ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מהם הפרמטרים לחישוב ביטוח חובה

החוק אינו מעמיד בררה אחרת: מי שיש בבעלותו רכב מנועי המוגדר כחוק, חייב בביטוח חובה. יש לקחת בחשבון שמשלמים על הביטוח הזה מדי שנה, בכל פעם מחדש, סכום שעולה על כמה מאות שקלים. אין לנהוג ברכב ללא פוליסה תקפה, כלומר המשמעות היא שיש לחדש את הפוליסה זמן מה לפני שהתוקף יפוג. בשנים האחרונות מחירי ביטוח חובה הוזלו באופן משמעותי, ונוצר פער מחירים בין הצרכנים השונים. במקרה זה, חברת הביטוח תציע את מחיר ביטוח החובה לרכב על פי מחירון ביטוח חובה, אחד לאחד – בדיקה שהצרכן יכול לעשות גם באופן עצמאי.

נהגים מסוכנים – ישלמו יותר
אפילו שמדובר כאן על ביטוח שכל הנהגים חייבים בו, עדיין מבדילים כבר משנת 2001 בין סוגי הנהגים השונים ומתמחרים את הפוליסה על פי הנתונים שמגיע איתם אותו נהג. נהגים צעירים כך ישלמו יותר מנהגים ותיקים, אלו שנרשמו לחובתם שלילות רישיון או עבירות תעבורה בשלוש השנים האחרונות, יזכו למחיר יקר יותר בכלל בביטוח רכב.

הניסיון עוזר בבחירת חברת הביטוח
אופן בחירת הביטוח לרכב יושפע מבחירת החברה של הביטוח לרכב, ולפיכך לניסיון יש משקל רב. במידה ואותו מבוטח חווה בעבר החזרי ביטוח מאוחרים, יטה ללכת ל-13 חברות הביטוח האחרות ולשמוע מה הן מציעות. יכול להיות שיהיו תנאים טובים יותר, כמו למשל פריסת תשלומים על פני יותר חודשים או הטבות אחרות.

להשתמש לבד במחשבון ביטוח חובה
כל אחד יכול להפעיל את המחשבון מהמחשב הפרטי, על ידי הזנת נתוני הרכב ונתונים של הנהגים ברכב. אין צורך להצטייד בציוד מיוחד, אלא בעיקר להזין זאת ולאחר מכן לשלוח את פרטי ההתקשרות עם המבוטחים כדי שיהיה ניתן לחזור אליהם עם הצעה מבטיחה ומותאמת.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר