ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

כמה נתונים שתדעו על ביטוח הרכב שלכם

עבור רבים, ביטוח רכב הוא עוד מוצר חובה ברכב, ותו לא. יש אמנם לדאוג לו אחת לשנה, אולם המחיר צריך להיות זול מספיק כדי שהעסקה תיראה משתלמת. האם הנאמר לעיל נכון? חלקית. ביטוח רכב הוא מוצר שיש בו אמנם השקעה כלכלית של אלפי שקלים מדי שנה – השקעה שיכולה רק להתרחב ככל שמשקיעים יותר בפוליסה, אולם ככל שמשקיעים בה יותר, כך למעשה חוסכים יותר בזמן אמת – כאשר תפעול ביטוח רכב בזמן אמת לא משאיר מקום לברירה, ומה שכתוב בפוליסה הוא "תורה מסיני". מה שאינו כתוב – לא בתוקף.

ביטוח רכב הוא מוצר תחרותי
פוליסות לביטוח רכב הן מוצרים שנמכרים בכל חברה לביטוח רכב, והן מצרך אשר כל הנהגים בארץ זקוקים לו. ראשית, ביטוח החובה הוא ביטוח שחייב להיות לכל בעל רכב, - ולכן זהו מוצר שמוצע תמיד בכל חברת ביטוח, ולאחר מכן – הביטוח המקיף שיש בו שלל אפשרויות הרחבות ותוספות ביטוח, ומכאן התחרות.

רכיבים בסיסיים יותר או פחות
אתם מעוניינים בפוליסת ביטוח רכב בסיסית ביותר? יכול להיות שתצטרכו להבין מתוך הפוליסה מה הסעיפים שלא תוכלו לוותר עליהם אבל ניתן לתמרן עם המחיר שלהם, ומהם הסעיפים שתוכלו לוותר עליהם לטובת המחיר הנוח. חשוב לזכור שכך או כך – סביר להניח שתחלקו את המחיר לתשלומים ממילא, וההבדל ביניהם יכול להיות פחות מורגש בהוצאה אילו מחלקים מחיר גבוה יותר לתשלומים, ונהנים אח"כ מתקרת ביטוח גבוהה.

מתי לא מוצדק לעשות ביטוח מקיף?
יכול להיות שלא ישתלם לעשות ביטוח מקיף לרכב פרטי שכבר צבר ותק על הכביר ואפילו שווה במחירו למחיר הביטוח שמציעים לו. כשמדובר על ביטוח לאופנוע או לרכב ישן שכזה, אפשר "לעשות חושבים" ולהבין אם רצוי לרכוש את ביטוח צד ג´ בנפרד או יחד עם המקיף.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר