ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

חידוש ביטוח רכב בזול

אפילו בעשור השני של שנות האלפיים, המחירים רק הולכים ועולים בכל שטחי החיים. השאלה היא אנה פנינו מועדות, והאם יש אפשרות שלא למעוד בבחירות שלנו, לפחות לעשות אותן מחושבות וטובות. מי שמעוניין להיות בטוח ומחושב בהחלטות, אמור לעשות השוואת מחירים – ואת זה אפשר להחיל על כל שירות ומוצר – למעשה, מחנכים אותנו בתקופה הזו להתחיל ולצרוך בצורה נבונה, להיות בררניים, להבין מדוע המחיר הוא כזה – ולא אחרת וכמה בעצם המחיר ה"סופי" יכול להיות עבורנו. ללא קשר, ישנה מערכת להשוואת מחירי ביטוח חובה – מחירים שאינם ניתנים למיקוח.

ביטוח חובה זול
ביטוחי חובה אלו ביטוחים שהחוק מחייב בהם את כל הרכבים הממונעים. אין להניע את הרכב ללא ביטוח חובה, ואפילו יש לדאוג לביטוח חובה גם אם אינו מש מן החניה. הסיבה להתעקשות זו של החוק, היא היכולת להחזיר החזר כספי למי שנפגע בגופו מסיבה מסוימת הקשורה ברכב. סיבה זו אמורה להיות כלולה בתוך ההסכם של מקרי הביטוח.

לחדש את הביטוח המקיף
חידוש ביטוח רכב מקיף הוא עניין של זמן, לפחות אחת לשנה יש לחדש אותו. הביטוח המקיף נחוץ אולי אפילו יותר מביטוח חובה, משום שהוא כנראה יופעל בכל מקרה – ממילא יגרם נזק כל שהוא לרכב, נזק שבגינו רצוי אפילו להפעיל את הביטוח – לולא הביטוח הזה לרכב ההוצאה הכספית עלולה להיות גבוהה מאוד או שתהיה פגיעה בנוחות.

פער בין המחירים של החברות
חברות הביטוח מציעות מחירים משתנים ושונים ביניהן – ובכך יכולות להוות תחרות אחת לשנייה. הצרכן הנבון יכול לנצל את הפערים הללו בין המחירים ולמצוא לו את העסקה שמתאימה לו ביותר מכולן. חשוב להבין גם מאיה הפער נובע, והאם המחיר הזול לא בא למעשה לרעתו.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר