ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

הצעות מחיר לביטוח רכבים מיוחדים

אנו יודעים שישנם שלושה ביטוחים סטנדרטיים סך הכול בביטוח רכב, השאלה אם הם חלים גם על רכבים מיוחדים – לא רק רכבים פרטיים משפחתיים ו"ממוצעים", ואם כן, אם מתווספים סעיפים נוספים לביטוח שצריך לדעת עליהם. "רכב מיוחד" יכול להיות אופנוע, משאית, רכבי הסעות – אוטובוסים ומוניות ועוד. דבר ראשון במחירון ביטוח רכב, שואלים מהו סוג הרכב, הדגם שלו והשנתון שלו. "סוג הרכב" יגדיר אם מדובר ברכב פרטי, רכב הסעות או כל רכב שמשנה את פני התמונה במחיר הביטוח לפחות. אל נתון זה מתווספים פרמטרים נוספים לקביעת המחיר.

הצעות מחיר לביטוח רכב למונית
מוניות מאכלסות אנשים – נוסעים באופן אקראי, על הנהג חלה אחריות מרובה משום שהוא אמון על בטיחות הנוסעים ברכב, לא תמיד שועה להוראות הבטיחות כשאינו מקפיד על חגירת חגורות בטיחות על פי חוק ותקנות, ומצד שני, ממהר כדי להסיע את האנשים ולהגיע בזמן. ישנן חברות ביטוח שמפעילות מחלקות מיוחדות לביטוח הרכבים הללו.

ביטוח משאיות, מנופים ומלגזות
רכבים אלו משתייכים למשפחת רכבי העבודה. אלו רכבים המבצעים שירותי הובלה, מובילים סחורות ולעתים גם אנשים, משתמשים במנופים ובציוד מכני נוסף וכבד הרכה יותר בחלק מהפעמים מזה שמציע רישיון מדרגה B. ישנן סכנות רבות בעבודה מסוג זה שנמצא גם בדרכים על פני הכבישים, וחשוב לבטח בביטוח חובה וגם מקיף – מדובר בציוד בעלות גבוהה מאוד.

ביטוח רכבים בייבוא אישי
לאחר העברת הבעלות ומאז שהמכונית יצאה מהמכס, יש להוציא לה רישיון במשרד הרישיון. בפניה לשמאי רכב מנפיקים קוד דגם "מיוחד", לקבוע מה שוויו בישראל ולפי שווי הרכב גוזרים את שווי הביטוח לו. כל מי שייבא רכב מחויב לעשות כן – ויכול לעשות השוואת מחירים בביטוח רכב בכל חברת ביטוח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר