ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

הליך הפעלת ביטוח הרכב במקרה של תאונה

 גם מי שאוהב אתגרים ופעילות דינאמית על גבי הכבישים, עדיין לא מצפה או מתאר לעצמו כי יקלע בקרוב לתאונה, ובמקרה המצער הזה – לא משנה מה הן התוצאות, הרכב ניזוק ולצערנו עלולה להיות גם תוצאה של נזק בחיי אדם. בשעה שקורה התאונה, אפילו מי שבדרך כלל יודע איך פועלים כדי להשיג את מירב ההחזרים עדיין עלול להיות שרוי בהלם, ועל כן רצוי לקחת נשימה ולנסות להתעשת, ולפעול לפי סדר מסוים של דברים, משום שסדר פעולות יכול לפתור בלבול רב.

מתי להפעיל את הביטוח לרכב?
ההנחיות להפעלת ביטוח חובה לרכב ולהפעלת ביטוח מקיף הן מעט שונות, משום שביטוח חובה חייב להיות מופעל במידה וישנם נפגעי גוף, ואילו ביטוח מקיף – לא. גם אם נוכחים לדעת שהגוף היה שרוי בהלם למשך יום יומיים מזמן התאונה ולא היה לכאורה זקוק לטיפול מיידי, עדיין חשוב באותם הרגעים להפעיל את הביטוח ומשם להמשיך אל תיעוד הטיפולים.

הפעלת ביטוח מקיף לרכב
הפעלת הביטוח המקיף לרכב אינה מחויבת מתוקף החוק. במידה ולפי התנאים שסוכם עליהם מלכתחילה זה יהיה משתלם להפעיל את הביטוח, ניתן להתקשר עם חברת הביטוח כדי לקבל את כל ההטבות והתנאים ששולמו עליהם מאות ואלפי שקלים בשנה. חשוב רק לוודא שדמי השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח רכב נמוכים מאוד באופן יחסי לסכום שמעוניינים לתבוע מחברת הביטוח.

לקבל הצעת מחיר להחזרים מהביטוח
במידה ומעוניינים לתבוע את הביטוח – בנושא ביטוח רכב מקיף, ניתן להפעיל את השמאי – בין אם שמאי מטעם חברת הביטוח או שמאי חוץ, ולהגיש באמצעות הערכת ההחזר בקשה לתביעה. ניתן לקבל הצעת מחיר מהחברה לביטוח לפני שהיא פועלת להחזרת הכספים או לתיקון הרכב, ולהחליט איזה סעיפי ביטוח להפעיל ואם זה משתלם

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר