ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

השוואת כיסוי ועלויות בביטוח

לפני רכישת ביטוח רכב יש לבחון מספר נתונים ובראשם את הכיסוי שניתן במסגרת הביטוח ואת העלויות השונות של הביטוח. בהשוואת תנאים יש מספר גורמים שיש לקחת בחשבון. הגורם הראשון הוא גבולות האחריות כלפי צד ג´ ורכוש. יש להקפיד לקבל מידע בכתב על גובה האחריות המוצע. עדיף להתעקש על פרט זה מבעוד מועד מאשר לגלות פערים במידע ברגע האמת. יש כאלו שמציעים הצעה אחת בעוד חברות אחרות נתונים אחרים לחלוטין.

בדיקה של ביטוח צד ג´
בעת רכישת ביטוח צד ג´ בנוסף לבדיקת גבול האחריות יש לבדוק את אפשרויות התשלום השונות, לכמה תשלומים ניתן לפרוס את הפוליסה, מה הריבית הנגבית על הפריסה וכדומה. כמו כן חשוב מאוד לבחון את ההשתתפות העצמית בתביעות. קיימים הבדלים עצומים בסכום ההשתתפות העצמית ביו המבטחים השונים כמו כן כל חברה מאפשרת גובה השתתפות עצמית שונה בהתאם לפרמיות השונות.

שרותי דרך וגרירה
בעת רכישת ביטוח לרכב יש לבחון את שרותי הדרך והגרירה המוצעים במסגרת הפוליסה. ישנן חברות ביטוח שמציעות למבוטחים אצליהן שרותים נוספים למעט הביטוח בעבור תשלום חודשי קבוע. בין השרותים הללו ניתן למנות שרותי גרירה עשרים וארבע שעות, שרותי דרך כמו החלפת תקר, והגעה למקום במקרה של תקלה ברכב ועוד. העלות עבור הגדלת האחריות הזו משתנה בין חברה לחברה ויש לבחון איזו חברה מציעה את העלויות הנמוכות ביותר והתמורה הגבוהה ביותר.

ביטוח תכולת הרכב
בעת רכישת ביטוח מקיף לרכב ניתן לרכוש הרחבה של הביטוח בעבור תכולת הרכב. יש לבחון מה בדיוק מכסה הביטוח, האם הוא כולל גם אביזרי שמע ברכב, ארנקים וציוד אישי. כמו כן מה גובה הביטוח בעבור התכולה והאם משתלם לרכוש את הביטוח. בסופו של דבר ביטוח הרכב מורכב מאין ספור פרמטרים וחברות הביטוח השונות נאבקות על לב הצרכן. יש לעשות סקר שוק מקיף על מנת לקבל את ההצעות הטובות ביותר ורק לאחר מכן להחליט.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר