ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

הדרך הכשרה להוזלת פוליסת הביטוח לרכב

פוליסת הביטוח הבאה שלכם צריכה להיעשות בזמן, לפני תפוגת מועד הפוליסה הקודמת, במיוחד כשמדובר בביטוח חובה. כל מי שמחזיק ברכב אחראי ליצירת פוליסה מסוג זה – גם אם לא הוא המשלם או שהוא כלל לא נוהג ברכב. ההוצאות על הרכב אמנם עלולות להיות גבוהות – ואולי כאן על המשתמשים הקבועים ברכב לפחות לשלם את מנת חלקם בשימוש ברכב – הביטוח המקיף עליו. מדובר על אחת מההוצאות הגדולות – שמצטרפות אל הטסט לרכב, הרישיון השנתי שלו, בדיקות מוסך והוצאות בלאי. בנוסף, ביטוח רכב מעניק החזרים כספיים על הוצאות הכרחיות למשל לאחר תאונה – ואפילו מעניק שירותים.

מתי הביטוח בתוקף?
בזמן שמקבלים הצעת מחיר ביטוח מקיף, זה הזמן להבין מתי הביטוח יכנס לתוקף – מהו מקרה הביטוח שתוכלו בגינו להפעיל את הפוליסה ולדרוש מזומנים על פגיעה שנעשתה לרכב. בנוסף לכך, תוקף הפוליסה יקבע על פי הגדרת המבוטח: האם זהו ביטוח נהג צעיר שמופעל לסירוגין על ידי מסרונים? האם זהו ביטוח שאינו תקף למשך השבת? משלמים כך פחות באופן יחסי לשימוש ברכב – כמובן בתיאום מראש.

ביטוח רכב לשומרי שבת
שומרי שבת יכולים לדרוש פוליסה זולה יותר, אולם גם הכיסוי בה יכנס לתוקף בהתאם. ישנו שטח אפור בכל מה שקשור לתוקף פוליסה בזמנים גבוליים – כמו למשל כניסת שבת או הבדלת קודש לחול.

מה עושים במקרה של חוסר ודאות?
בפסקי דין קודמים, מבוטחים זכו ליהנות מטענה – לגביה אדם שומר שבת בחר להכנס לרכב להתניע ולנסוע רק לאחר צאת 3 כוכבים. הרי שאז יתייחסו קודם לטענתו, ביחס לזמנים הקבועים מראש על ידי הרבנים לכניסת השבת או לצאתה. בית המשפט ידון בטענה ויחקור, ויגבש עמדה בנושא בהתאם – האם המבוטח יהיה זכאי לפיצויים או לא.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר