ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח צד ג לתקופה קצרה

ביטוח לצד שלישי הוא ביטוח שאנשים רבים לומדים לרכוש גם אם בדיעבד נתבעו בביטוח רכב מידי גורם שלישי ונאלצו לשלם מכיסם את סכום התביעה. מסיבה זו, אנשים אינם מוותרים על רכישת ביטוח צד ג´ אם הם אמורים להחזיק באותו הביטוח לתקופה קצרה. ביטוח צד שלישי הוא ביטוח שמתאים לרכב עם מנוע –פרטי או דו גלגלי, ויכול להתאים אפילו לנגרר. המשמעות היא שאם אותו כלי גורם נזק לרכוש אחר ואפילו לאדם – הולך רגל, ישנו כיסוי, בהתאם להרחבות שבו ולתחום מסגרת האחריות בביטוח.

ביטוח רכב לתקופה קצרה?
ביטוח רכב מקיף לתקופה מוגבלת אומר שגם ביטוח צד ג´ יהיה לתקופה קצרה יותר משנה, כפי שנדרש- בדרך כלל זהו ביטוח לרכב שידוע מראש כי הוא הולך להמכר, או שלא יהיה בו שימוש מעבר לתקופה הזו – למשל כשבעליו טס לחו"ל. מחיר הביטוח לטווח זמן מוגבל נגזר מתוך המחיר הכולל שלו עבור שנה ועל פי החלק היחסי של השנה.

ומה אם רוכשים פוליסה לשנה – ומבטלים?
כשעושים מהלך כזה שבו רוכשים פוליסת ביטוח לשנה ונאלצים לעשות ביטול ביטוח רכב, זה עלול לעלות במחיר קנס מסוים, שעלול להיגזר מסכום ההחזר שחברת הביטוח תשיב למבוטח על אותו פרק זמן שנותר עד לסיומה המתוכנן של תוקף הפוליסה השנתית.

תלוי מהי סיבת הביטול
לחברת הביטוח חשוב לדעת מהי הסיבה לביטול הביטוח – אילו הסיבה תלויה במבוטח כמו למשל מעבר לחברת ביטוח אחרת, הקנס יהיה גדול יותר, ואילו הביטוח מופסק משום שהרכב נמכר, הרי שהקנס יהיה יחסית מינימלי. הקנס נאמד באחוזים, לכן ככל ששילמו יותר על רכישת הפוליסה הזו, כן הקנס שלה שנגזר ממנו יהיה גבוה יותר ביחס למחיר ביטוח זול לצד ג´ שבוטל.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר