ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

פסילת רישיון עקב נהיגה ללא ביטוח חובה

עובדה ידועה היא לכל ישראלי כי אין לנהוג ללא  ביטוח חובה בתוקף. נשיאת ביטוח חובה בעת נהיגה על הרכב נחשבת חובה אזרחית ופלילית, אשר אי ביצועה יכול לגרום לקנסות כבדים ועונשים חמורים אחרים. אך מה קורה אם אין לכם ביטוח חובה תקף או שבדיוק שכחתם את מסמכי הרכב בבית? הנה כמה טיפים שחשוב לדעת על פסילה עקב חוסר בביטוח חובה.

גם אם קיבלתם עונש זה לא הסוף...
 רצוי שתדעו פסילת רישיון עקב נהיגה ללא ביטוח חובה היא לא דבר אבסולוטי, בייחוד אם תוכיחו כי היה מדובר בשכחה של הרישיונות בבית או בביטוח חובה שתוקפו בדיוק נגמר. כמובן, שזה לא עובד בכל מקרה ואם כבר עברה שנה מאז שחידשתם את ביטוח הרכב שלכם, בית הדין לתעבורה לא יהיה כזה סלחן איתכם.
 
נהיגה עם ביטוח חובה שלא מתאים לסוג הנהג
 תארו לכם שביטוח החובה שלכם הוא ביטוח שאינו כולל נהיגה בשבת, אך בדיוק בשבת הבת שלכם נתפסת במהירות מופרזת עם הרכב, או שיש לרכב ביטח חובה אך לא כלול בו רישיון של נהג צעיר. או אז, הרי שהדבר יגרור עונש אך יתכן כי מופחת יותר משום שמדובר בצעירים שאין זהו הרכב שלהם ואין ביכולתם לדעת כי הביטוח אינו מתאים, ללא אישור על כך מהוריהם. מי שנדון במקרה זה הם כמובן ההורים ולא הילד שנעצר.

 עיקר העונשים- כלכליים ולא פליליים
 בתי המשפט לתעבורה, לרוב יעדיפו שלא לתת עונשים פליליים כגון מאסר או שלילת רישיון לתקופה ארוכה, אלא דווקא עונש כלכלי. שכן רבים אינם מחדשים את ביטוח החובה, או מוותרים עליו בשל שיקולים כלכליים. מטרתו של המחוקק במקרה הזה, היא להוכיח כי החסכון הזה מיותר ועולה כסף למי שמעדיף לנהוג כך.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר