ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

תעריף מוזל בביטוח חובה לרכב נכה

בישראל יש לא מעט נכים – ביניהם עשרות אלפי נכים במצב קשה, רבים מהם נפצעו כתוצאה מתאונות דרכים ברחבי כבישי ישראל. לצערנו, בישראל הקטנה עדיין התשתיות עלולות להיות גורם מכריע בתאונות דרכים בישראל, אולם הגורם המשפיע ביותר הינו הגורם האנושי, ולכך אין פיתרון מיידי. נכים מסוימים מסוגלים עדיין לנהוג ברכב, לאחר שעברו ועדות רפואיות שמציינות מהי המוגבלות ומהי המסוגלות של אותו אדם. הנכה עשוי לקבל הנחות והטבות ברכישת רכב שיהיה עליו תו חניה של נכים, ויותר מכך – גם הנחות בביטוח רכב.

סבסוד ביטוחי רכב לנכים
כיום, כל ביטוח רכב עבור ציבור הנכים יזכה לסבסוד – להנחה מסוימת מחברות הביטוח, אולם עליהם להציג מסמכים של הביטוח הלאומי שמהווים אסמכתא לעניין. למרות שההיגיון אומר, כי דווקא נכה עלול להקלע מהר יותר לתאונת דרכים ועל כן הביטוח צריך להיות יקר יותר, ההיפך הוא הנכון – הוא יזכה לסבסוד – גם על פי משרד הביטחון במקרים מסוימים, וזה עשוי לעזור במיוחד לאור אובדן כושר עבודה. 

יש לעבור ועידות רפואיות
רק לאחר שביטוח לאומי הגדיר את הנזק הגופני או הנפשי שנעשה למבוטח, פונים למרב"ד – המכון לבדיקת הכשירות הרפואית. הוא יכתיב את המגבלות בנהיגה, את סוג הרכב שיתאים לו ואת ההתאמות שיש לעשות ברכב על מנת שישרת אותו. 

להשוות מחירים
היות וכל חברת ביטוח מבטחת נכים, יש לפנות למספר חברות ביטוח ולהשוות שם את המחירים. השוואת מחירי ביטוח רכב נחוצה מול נציג מכירות של החברה,על כן יש להשאיר פרטי התקשרות באתר האינטרנט – וכך מספר נציגים חוזרים למבוטח לעתיד – כל אחד וההצעה שלו. אפשר לבחור כך בהצעה הזולה ביותר – או פשוט בהצעה המשתלמת, אשר בה מקבלים יותר במחיר מופחת.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר