ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

חברות ביטוח לרכב

שוק ביטוח הרכב הינו שוק ענף, מורכב ומסועף אשר מכיל בתוכו חברות ביטוח רבות וכן סוכנויות ביטוח אשר תכליתן העיקרית היא להעניק לך את היכולת לנהוג בכבישים בראש שקט תוך ידיעה שבכל תקלה או נזק שייגרם  תעמוד מאחוריך חברת ביטוח אמינה ויעילה אשר תגבה ותעניק לך הרגשת ביטחון של גיבוי מלא ומקיף. חברות ביטוח הרכב מציעות מגוון סוגים של פוליסות ביטוח כגון ביטוח חובה, ביטוח אמין, ביטוח צד ג´ ועוד מגוון של סוגי פוליסות ביטוחיות שיבטיחו לכם את הנהיגה הבטוחה ביותר.

ביטוח רכב אמין ויעיל במחיר משתלם
החוק הישראלי מחייב כל רכב להיות מבוטח בביטוח חובה על מנת שיוכל ליסוע בביטחה מיירבית ולהבטיח כיסוי ביטוחי במקרה של תאונה. בנוסף חברות הביטוח מציעות פוליסות ביטוח מקיף וצד ג לכיסוי של תאונה עם גורם שלישי או כל צרה שעלולה להיגרם. מחירה של פוליסת ביטוח הרכב נגזר כתוצאה ממאפייני הנהג ומאפייני הרכב כך שייתכן הפרש מחירים משמעותי בין הצעת מחיר של חברת ביטוח אחת לשניה, זוהי הסיבה כי חשוב לערוך סקר שוק והשוואת מחירים מקיפה טרם רכישת הפוליסה.

בביטוח רכב לא מתפשרים
אנו שומעים בחדשות ובעיתוני האקטואליה על תאונות דרכים חדשות לבקרים, ביטחון כי לא ניהיה מעורבים בתאונה כלשהי אין לנו לעולם, ולכן חשוב מאוד לבטח עצמינו בביטוח רכב מקיף ככל הניתן. 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | ביטוח רכב |  צור קשר