ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח צד ג´ - מהו? למה לעשות אותו? מה מקור השם?

הצד השלישי בביטוח הוא מסתורי; לא יודעים מי זה הולך להיות, אם הוא יחליט בסופו של דבר לתבוע אתכם ועל איזה סכום, אולם דבר אחד כן יכול להיות בטוח בהתנהלות: אתם. אתם יכולים להחליט אם לעשות ביטוח לצד שלישי או לא, אם כדאי להפעיל אותו או לסכם ביניכם החזרים כספיים במידה וההחזר הוא מתחת למחיר ההשתתפות העצמית בביטוח מסוג צד ג´. במידה ותחליטו לעשות את הביטוח הזה, לא תיאלצו לשלם את מחיר התביעה מכיסכם, אלא רק חלק קטן ממנו.

איך משיגים ביטוח לצד ג´?
הביטוח לצד ג´ יכול להיות כבר מובנה בתוך פוליסת ביטוח מקיף וניתן לקנות אותו כחלק בדיד מתוך חבילת ביטוח רכב שלמה. חברות הביטוח מוכרות את הביטוח לצד ג´ באופן אוטומטי בתוך הביטוח המקיף, אולם שם הוא כולל רק סעיפים בסיסיים בלבד. במידה ומעוניינים להוסיף לו הרחבות, יש לפנות לחברת הביטוח באותו זמן שעורכים חוזה חדש לפוליסת ביטוח רכב, ולקבל הצעת מחיר.

לעשות ביטוח צד ג´ ללא מקיף
ניתן לעשות ביטוח לצד שלישי בנפרד, אין צורך להיות תלויים בעשיית הביטוח המקיף על מנת לקבל פוליסת ביטוח בסיסית לצד שלישי. חשוב לקבל הצעת מחיר נפרדת מחברות הביטוח, וניתן לעשות זאת באמצעות השארת פרטי התקשרות של המבוטח באינטרנט, על מנת לקבל שלל הצעות ביניהם משווים.

להשוות את מחירי הביטוח לצד שלישי
כפי שעורכים השוואת מחיר ביטוח מקיף לרכב, כן ניתן להשוות גם מחירי ביטוח צד ג´. הרעיון הוא להבחין בין התנאים וההרחבות השונים, ולהבין מה המחיר הטוב ביותר שמקבלים עבור כמה שיותר תנאי ביטוח שמעניקים כיסוי למקרה של תביעת ביטוח רכב מידי גורם צד שלישי.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר